אודות

מרכז החשמל-החנות של יגאל – הינה חנות ותיקה בענף החשמל מזה למעלה מ- 30 שנה המתמחה באספקת חומרי חשמל ומוצרי חשמל למגזר הפרטי עיסקי והמוסדי.

הבעלים מאז הקמתה – יגאל מנגדי מבין הותיקים בענף שם לו למטרה את עקרון ”הלקוח תמיד מוגן“ – מגוון ענק של מוצרים לבחירה אמינות המידע על המוצר, אחריות על המוצר, ידע מקצועי שרות עם הרבה סבלנות ובסוף כמובן המחיר המשתלם.

מאז היווסדה, הרחיבה את קהל לקוחותיה הן במגזר העיסקי והן במגזר הפרטי, פתחנו מחלקות נוספות:

מוצרי חשמל לצריכה ביתיתמחלקת מיזוג הכוללת צוות מיומן ומקצועי חומרי חשמל ביתיים, וחומרים לקבלני חשמל מחלקת תאורת פנים וחוץ מהחברות המתקדמות  מחלקה סולרית דודי שמש מעבדה מתקדמת לתיקון מוצרי חשמל.

עם השנים פותחו ב-מרכז החשמל-החנות של יגאל רעיונות שיווקיים ופתרונות טכניים לרווחות הלקוחות בתחום המוצר:

שיטת אספקה  אשראי  שרות.

אנו מזמינים אתכם לבוא ל-מרכז החשמל-החנות של יגאל ולהנות מכל היתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו: קנייה בטוחה כדאית ומשתלמת, מגוון רחב של מוצרים מובילים, היצע פתרונות לכל בעיה או שאלה, ידע ונסיון רחב בענף החשמל, ליווי צמוד לכל לקוח – תמיכה טכנית ובחירת המוצר המתאים ביותר לצרכיו של הלקוח ולבסוף כמובן המחיר המשתלם ביותר – בדקו אותנו!

עם איכלוס השכונות החדשות בעיר ראש העין, אנו נערכים ביחד עם צוותים ואנשי מקצוע בתחום החשמל לתת מענה לקהל לקוחותיה החדשים.

כל תושב חדש יהיה זכאי ל-10% הנחה על כל מוצרי החנות שבמבצע, ליווי צמוד של בעלי המקצוע במחלקות השונות: חומרי חשמל, מוצרי חשמל ביתיים, מיזוג אויר, תאורה פנים וחוץ, המחלקה הסולרית – דודי שמש וחימום.